fbpx
+372 5036469 info@wallander24.ee

Kasutustingimuste kehtivus

1.1. Kasutustingimused kehtivad Sister OÜ veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja wwww.wallander24.ee omaniku Sister OÜ (edaspidi Wallander24.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2. Kasutustingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3. Lisaks käesolevatele kasutustingimustele reguleerivad Kliendi ja Wallander24.ee vahelisi suhteid Wallander24.ee hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.

1.4. Wallander24.ee jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist veebilehel www.wallander24.ee. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.5. Wallander24.ee ja Klient soovivad kaubelda Wallander24.ee veebilehekülje www.wallander24.ee kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel. Wallander24.ee veebipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud kasutustingimustega, sh kasutustingimustes fikseeritud isikuandmete töötlemise korraga ja on nendega nõus.

Hinnakiri

2.1. Sister OÜ  veebipoes müüdavate toodete hinnad on välja toodud eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2. Transpordi hind sõltub tellitava kauba kaalust ja suurusest, kulleri valikust (Jet Express kuller, DPD pakiautomaadi teenus, Itella SmartPosti pakiautomaadi teenus, Omniva pakiautomaadi teenus). Transpordi hind määratakse tellimuse kinnitusel/arvel. Transpordihinnad kehtivad Eesti riigi piires.

2.3. Transpordi hind arvestatakse automaatselt eeldusel, et tellimuse kogukaal ei ületa 1000kg ja üks tellimus on mõeldud ühele sihtaadressile. Juhul, kui Klient soovib kaupa toimetada erinevatele aadressidele, tuleb teha erinevad tellimused või juurde tasuda kohaletoimetamise eest Wallander24.ee poolt esitatud arve alusel. Üle 1000kg tellimuste puhul selgub hind peale tellimuse vormistamist.

2.4. Kaubale ise järgi tulles transporditasu ei rakendu.

2.5. Sister OÜ jätab endale õiguse loobuda tellitud kaupade müügist juhtudel, kui kauba hind või omadused ei vasta tõele inimliku eksituse või tehniliste probleemide tõttu e-poe süsteemis.

Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

3.1. Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on vajutanud lingile “Lisa ostukorvi”.

3.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita etteantud väljad: maksja ja kohaletoimetamise andmed, kohaletoimetamise viis, nõustuda kasutustingimustega ning seejärel valida makseviis.

3.3. Tellimuse tasumine toimub pangalingiga (Swedbank, Luminor, Coop Pank, LHV, Pocopay või SEB) või ülekandega Sister OÜ arveldusarvele 100% ettemaksusummas vastavalt esitatavale tellimus-arvele.

3.4. Kauba järelmaksuga ostmiseks kehtivad Liisi Järelmaksu poolt esitatud tingimused. Klikkides järelmaksu ikoonile, suunatakse Teid automaatselt teenusepakkuja koduleheküljele.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Sister OÜ arvelduskontole.

3.6. E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kell 8.30-17.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kl 14, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval. Kehtib ka “tulen kaubale ise järele” tarnevaliku puhul.

Muud tingimused

5.1. Sister OÜ (aadress Laki 26, Tallinn, tel. +372 5036469, E-mail: info@wallander24.ee) töötleb Kliendi isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega. Isikuandmeid töödeldakse vaid Kliendi tellitud kauba kätte toimetamiseks. Sister OÜ ei edasta, müü ega avalikusta Kliendi andmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi eelneva nõusolekuta või seaduses ettenähtud juhtudel.

5.2. Kauba kättetoimetamiseks edastatakse Kliendi kontaktandmed partnerfirmale Jet Express OÜ, DPD Eesti AS, Itella Estonia OÜ ja AS Eesti Post (Omniva).

5.3. Sister OÜ töötleb Kliendi ees- ja perekonnanime, telefoninumbrit, e-maili, järelmaksulepingute puhul isikukoodi, kauba tarneks aadressi. Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, v.a juhul, kui seadus sätestab teisiti. Isikuandmeid puudutavad küsimused palume edastada punktis 5.1 toodud kontaktidele.

5.4. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja Sister OÜ Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

5.5. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui ka Sister OÜl õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse.

5.6. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need edastada punktis 5.1 toodud kontaktidele.

5.7. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

5.8. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Diskleimer

6.1. Toote fotod on illustratiivse tähendusega.

6.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad etteteatamiseta muutuda.

6.3. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil +372 5036469 või saates kirja e-maili aadressile info@wallander24.ee.

Sulge menüü
×
×

Ostukorv